O nás

Sme tu pre našich klientov už viac než 8 rokov.

Naše viacročné skúsenosti v oblastí účtovníctva, daní, personalistiky a práva spočívajúce v príprave rôznych typov zmlúv sú pre našich klientov zárukou kvality nami poskytovaných služieb. Spätnou väzbou sú pre nás spokojní klienti.
Každodenne získavame praktické skúsenosti riešením špecifických účtovných a daňových prípadov, prípravou obchodných zmlúv, či riešením inej právnej agendy. Náš tím s právnym a ekonomickým vzdelaním je pripravený vám priniesť riešenia ako optimalizovať vaše podnikanie a chrániť vaše financie. Sme tu pre vás osobne, telefonicky alebo online a radi Vám zakaždým poradíme a ľudskou rečou odpovieme na vaše otázky a dotazy.

o nas


Našimi klientmi sú živnostníci, malí a strední podnikatelia z oblasti stavebníctva, e-shopov, podnikatelia z oblastí veľkoobchodu a maloobchodu. Na veľkosti nezáleží, ku každému pristupujeme individuálne s ohľadom na potreby jeho podnikania a s riešeniami vhodnými pre jeho podnikanie. Optimalizácia daňových výdavkov, správnosť účtovných postupov a hľadanie riešení s ohľadom na aktuálnu legislatívu je nezanedbateľnou súčasťou našej práce.
Neustále sa školíme a zvyšujeme svoje odborné a praktické poznatky formou účasti na rôznych webinároch, školeniach, kurzoch a konferenciách týkajúcich sa noviniek v účtovníctve, daňovej problematike, mzdových otázkach. O aktuálnych legislatívnych zmenách vopred informujeme aj našich klientov. Komunikujeme v slovenskom, maďarskom, anglickom a nemeckom jazyku. Zabezpečujeme prípravu materiálov, dokumentov a rôznych typov zmlúv a ich preklady do maďarského, anglického a nemeckého jazyka. V prípade potreby spolupracujeme s audítormi, notármi a exekútormi. Je našim cieľom poskytnúť komplexne odborné poradenstvo a tak Vám ušetriť čas, aby ste sa mohli venovať vášmu podnikaniu.

kto sme

Komunikujeme v slovenskom, maďarskom, anglickom a nemeckom jazyku. Zabezpečujeme prípravu materiálov, dokumentov a rôznych typov zmlúv a ich preklady do maďarského, anglického a nemeckého jazyka. V prípade potreby spolupracujeme s audítormi, notármi a exekútormi. Je našim cieľom poskytnúť komplexne odborné poradenstvo a tak Vám ušetriť čas, aby ste sa mohli venovať vášmu podnikaniu.

Nájdete nás na adrese
Hlavná 59, 943 01 Štúrovo